Blogimine ajas

Algul on mõte, ja arglik ringivaatamine. Siis tuleb aina rohkem mõtteid ja ideid mida kõike võiks kirjutada. Tehakse esimene blogi sissekanne pealkirjaga “esimene …”. Põnev on. Varsti tuleb teine sissekanne. enamasti juhuslik võrreldes hilisematega. Nii kestab asi. Ajapikku hakkavad väljakujunema kategooriad, üldine teema, sõbrad kes loevad, keda käiakse lugemas. Tekib vajadus iga päev vaadata palju on loetud, mis teised on lugenud. Ühel hetkel tabab ka hirm “pole juba mitu päeva midagi kirjutanud, midagi peab…”

Ehk, tegelikult ma olen endiselt veendumusel, et ei taha kirjutada nutust ja halast, küll aga IT valdkonda puutuvatest teemadest, mõnda ehk päevakajalist, ja teinekord kirja panna sündmusi mida hiljem hea meenutada. Kroonika. Aga kategooriateni pole ma veel ikka jõudund.

Blogimise kohta on hea sissekanne Martal kes võrdleb blogijaid ahvidega. Kui natuke mõelda, siis nii kipub olemagi. Üleeile käis peale ühte (esimest!) kommentaari loetavus 37 peal (need olid ka enamvähem esimesed 37 kes siia sattusid, sest reklaaminud ma seda kohta väga pole) ning nüüd teab ka blog.tr.ee juba seda blogi. Äkki olen nagu kiirteele sattunud. Nüüd peab usinasti sügama ja kammima hakkama:)

2 thoughts on “Blogimine ajas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: