Miks enam kinos käia ei osata?

Viimasel ajal on kinoskäimine muutumas üha suuremaks katsumuste jadaks. Täna käisime Harry Potterit vaatamas ja seal juhtus meie kõrval noorpaarike istuma… muudkui kihistasid, nihelesid, tõuklesid ja rääkisid kõva häälega. Käisid ka naeru tagasihoides vahepeal väljas. Umbes kolmel korral sai neid ka korrale kutsutud ja märkusi tehtud. ei midagi. Siis hakkas eesolevas reas olev ema oma lapsele kõva häälega seletama mis toimub. Ühestküljest täiesti arusaadav, samas.. minu esimene kinoskäik oli siis kui ma juba ise ikka teksti oskasin lugeda. Ja sellise ema otsa sattusime juba teist korda. Tegelt, olgem ausad, natuke häirib küll. Ma maksan kinopiletiga ju elamuse eest..
Varem oleme veel sattunud laste otsa kes ei suutnud filmile üldse keskenduda, ja siis me lubasime, et enam kella kolmesele seansile nädalavahetusel ei lähe. Juhtumeid on olnud palju, kõik ei tule kahjuks meelde. Olukorra paranemist vist loota ei ole:(

Advertisements

2 thoughts on “Miks enam kinos käia ei osata?

  1. Mõte muidugi:)
    Või siis peaks olema pinkide juures punased nupukesed millele vajutades siseneks saali üks turske tädi Meta kes pikema jututa segajad ukse taha toimetaks.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: