Miks enam kinos käia ei osata?

Viimasel ajal on kinoskäimine muutumas üha suuremaks katsumuste jadaks. Täna käisime Harry Potterit vaatamas ja seal juhtus meie kõrval noorpaarike istuma… muudkui kihistasid, nihelesid, tõuklesid ja rääkisid kõva häälega. Käisid ka naeru tagasihoides vahepeal väljas. Umbes kolmel korral sai neid ka korrale kutsutud ja märkusi tehtud. ei midagi. Siis hakkas eesolevas reas olev ema oma lapsele kõva häälega seletama mis toimub. Ühestküljest täiesti arusaadav, samas.. minu esimene kinoskäik oli siis kui ma juba ise ikka teksti oskasin lugeda. Ja sellise ema otsa sattusime juba teist korda. Tegelt, olgem ausad, natuke häirib küll. Ma maksan kinopiletiga ju elamuse eest..
Varem oleme veel sattunud laste otsa kes ei suutnud filmile üldse keskenduda, ja siis me lubasime, et enam kella kolmesele seansile nädalavahetusel ei lähe. Juhtumeid on olnud palju, kõik ei tule kahjuks meelde. Olukorra paranemist vist loota ei ole:(

2 thoughts on “Miks enam kinos käia ei osata?

  1. Mõte muidugi:)
    Või siis peaks olema pinkide juures punased nupukesed millele vajutades siseneks saali üks turske tädi Meta kes pikema jututa segajad ukse taha toimetaks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: