Minu muusika

On inimesi kes oskavad öelda mis muusikat nad kuulavad ja ausalt öeldes ma lausa kadestan neid nende võimaluse pärast sellisele küsimusele lihtsalt vastata, sest paraku mina lihtsalt kõike seda kokku võtta ei suuda. Mul on ilmselgelt lihtsam öelda mida ma ei kuula – näiteks ei meeldi mulle (sisutu) karjumine, igasugune black muusika, vene estraad jne. Ei meeldi ka Tartu kõrtsudes esitatav live-muusika, sest need kurjamid keeravad enamasti võimu põhja ja siis ei suuda enam kõrval istuva inimesega isegi karjudes suhelda.

Lõpmatuseni olen ma aga valmis kuulama trance’, igasugu d’n’b, r’n’b jms kraami mida ntx tuleb MTV ja VH1 pealt. Samuti meeldib kuulata olenevalt olukorrast – folk (eriti irish, aga ka meie enda oma. Eriti lahe veel kui seda on segatud mingi raskema muusikaga nagu seda teeb Metsatöll), jazz (smoothjazz.com) ja hardcore – eriti hästi sobivad need töötegemise taustaks kuna enamasti ei ole segavat “tuttava meloodia” faktorit. Tööjuures mängib enamuse ajast vocal-trance ja siis kui see ära tüütab siis kõike eelpoolmainitud segiläbi Vikerraadioga.

Kogu loo mõte oli aga see, et tahtsin siia riputada mõned lood mida mulle kohe eriti meeldib kuulata/vaadata – kas sisi lihtsalt loo enda või video pärast

Outwork – Elektro

Sky Plus’i 51.nädala klubihitt, lihtsalt sundis ennast lõpuni kuulama kui esimest korda raadios sellele peale sattusin.

David Guetta vs The Egg – Love Dont Let Me Go

Lisaks väga heale muusikale näeb parkuuri (vist kirjutatakse eesti keeles nii, inglise keeles parkour) mis viimasel ajal päris populaarseks nähtuseks saanud.

Eric Prydz vs Floyd – Proper Education

Eelmise videoga samasse klassi minev lugu.

Alex G – Destination Calabria

Hea lugu veelgi parema videoga:P Kahjuks tuleb iga paari aja tagant youtubes selle loo uus versioon otsida, sest eelmine on kas ära koristatud või “under 18..” märgistatud.

Nelly Furtado – Maneater (Acoustic Live)

Lugu mis algul mitte kuidagi kohe mulle ei meeldinud ent nüüd üks kindlatest lemmikutest on. Selle loo kohta võib soovitada ka vaadata Nelly live esinemist EMA jagamisel.

Eurovision 2007, Georiga (laulu päris video)

Eurovision 2007 – Bulgaria – Elitsa Todorova & Stoyan Yankoulov – Water

Paljudele need kaks mainitud lugu ei meeldinud, põhjendades et pole “eurovisioon”…, mu meelest aga väga vinged ja omanäolised lood. Kui kellelgi Bulgaria loo eestikeelseid sõnu on, siis pandagu need julgesti kommentaaridesse!

KOXIE – GARCONS

Esimese hooga tundus kohutavalt imelik lugu. Tibi ei oska rütmiga koos pead liigutada ja kõik muu imelik sinna juurde. Pika vaatamise peale (vh1 pealt vist tuli ükspäev) hakkas aga lugu täitsa meeldima, lõpp sealjuures oli veel eriti tore ja üllatav.

Tõsist huumorit ka natuke.
Vaadake ise seda – tegu on tõelise huumoriga. Klaverimängijale 10 punkti.

Wishmaster – mishead lyrics

Kui oled ära vaadanud, siis saad aru, et kommentaare pole siia vaja lisada:)

Vot nii, pisike killuke kuulatavast/vaadatavast muusikast. Rammsteini, Faithlessi jt suuri lemmikuid siia praegu ei mahtunudki.

UPD: 26.09.2007 – uus “David Guetta vs The Egg – Love Dont Let Me Go” link.
UPD: 30.12.2007 – uuendatud youtube linke
UPD: 22.12.2008 – linkisin lugude pealkirjad youtube otsingusse, uuendasin laulude lingid mis leidsin (maneater – live on vist jäädavalt kadunud)
UPD: 08.10.2015 – vana postitud, toredad meenutused, lingid parandatud

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: