Ehitusmeestest

Delfist leidsin lugejakiri ehitusmeeste sigatsemise ja ülbitsemise teemal. Autor Riin kirjutab oma hulludest kogemustest ning ausalt öeldes tuleb teema täiesti tuttav ette, ma arvan, et tuttav on see kõigile kes remondiga kokku puutunud ja seda 100% ise pole teinud. Küll aga tuleb tõdeda, et kuigi meil on korteris nüüdseks remont juba neli (!!) aastat kestnud, on ebaõnnestunud töömeestega kokkupuudete arv ainult 1.

Meil on käinud erinevates tubades selle aja jooksul töid tegemas päris palju erinevaid inimesi – kolm maalrit (seinte krohvimine, lae värvimine, põskede viimistlemine jne), üks torumees (vannitoas täielik torude vahetus, köögis osaliselt, wc-poti asendus koos kanalisatsioonitoru väljavahetusega jne), paar elektrikut (koridoris täielik kaablite vahetus, igale poole mujale hulga freesimist ja karpide paigaldust) ja isa koos perekonnatuttavaga kellega sai pandud enamus põrandaid maha. Ja kogu selle asja peale on ebaõnnestunud ainult elektrik – kui meil oli kahe nädala jagu väga täpset plaani paika pandud, mis päeval mis töömees tuleb oma osa tegema (põranda plaati ei saanud enne panna kui kaabel maas jne + igal töömehel ju oli ka oma plaanidesse see kõik sobitatud) siis kohe alguses läks kogu see plaan metsa sest elektrik läks “komandeeringusse”. Oli palka saanud ja noh.. teate ise. Aga ülejäänud töömeestele tuleb kiidusõnu lausuda – kõik on tehtud hästi ja korralikult.

Võibolla on vedanud seetõttu, et mehi pole me võtnud tänavalt, vaid ainult tuttavatelt kuuldud info põhjal. Soovitaks seda teistelegi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: