Hakkab vaikselt looma, oma Blogide RSS lugeja

Alles see oli kui blog.tr.ee oma versiooni uuendas. Ja algul see ei meeldinud. Natuke hiljem hakkas juba ära harjuma. Aga selle ajaga jõudis küpseda idee, et kui midagi ei meeldi, siis võib ju teha enda oma ja võibolla isegi parema? Pealegi on progemine ju fun:)

Nüüd on asi alfa staadiumist jõudnud beetasse, toimib voogude lugemine ning 95% juhtudel ka edukas parsimine (poleks uskunud, et rss maastikul tegelikult selline segadus valitseb, isegi rss2 ühes ja teises kohas võib erineda jne jne). Kui nüüd lähiajal jõuab ka kasutajate seadete lehe valmis koos imeliste võimalustega lehe funktsionaalsust muuta vastavalt omale tahtmisele siis saab ehk isegi 1.0 reliisi juba välja kuulutada.

Aga seniks, mu paar usinat lugejat, olge tublid ja võtke viimast sellest imelisest sügisilmast. Kommentaaridesse võite lisaks ropule sõimule (a’la milleks veel ühte juurde vaja) postitada ka ideid mida võiks üks äge blogilugeja kasutajatel võimaldada.

Advertisements

4 thoughts on “Hakkab vaikselt looma, oma Blogide RSS lugeja

  1. Nagu näha, siis Siim Telleril viskas ka üle. Mitte et mulle endale need postitused muret valmistaks mis Siimu kirjatüki aluseks on, aga ühte ma ütlen – lahendus on tulemas. Loodetavasti nädala jooksul jõuab uue blogide lugejaga niikaugele, et sellele saab laiemalt reklaami teha.

    Stay tuned.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: