Release: BlogEYE

BlogEYE

Mis see on?
Tegu on uue blogide lugemise süsteemiga mida kõige paremini annaks ehk võrrelda blog.tr.ee saidiga

Milleks?
Eks ikka selleks, et anda kasutajatele mugavam ja kiirem versioon kus oleks ära lahendatud paljusid blogsõpru vaevavad probleemid nagu vahelehed, kehvad blogid, reklaam jne jne. Teine põhjus on ka see, et tegelikult on programmeerimine fun, ning rss-voogude lugemise kirjutamine oli päris tore väljakutse. Hetkel on muidugi kogu värk beta, sest koormusteste ja reaalset kasutust on suhteliselt vähe olnud, nii et leida võib veel igast vigu ja anomaaliaid. Kui midagi, siis antagu teada – lehe allosas on vigade teatamise link.

Mida veel uut?
Peamisteks omapäradeks BlogEYE juures on white/black list, millega siis kasutaja saab ellimineerida kas ebameeldivad blogid või keskenduda ainult kindlate blogide lugemisele. Kui liste juba kasutatakse, siis muutub automaatselt ka esileht vastavalt sooritatud valikule. Ära tahaks ka märkida “bookmarkide” võimaluse, kus huvitava sissekande lingi saab hilisemaks lugemiseks üles märkida. Tulemas on veel igasuguseid asju (todo list on pikk-pikk), aga kõik mis tundub olevat vajalik ja veel realiseerimata – andke teada, kui pole väga ulmeline või olemasolevate asjadega/plaanidega konflikti minev idee, siis saab see realiseeritud.

Kust selle siis leiab?
Praegu on teenus üleval siin: http://blogeye.sasslantis.ee/

Kas reklaami tõesti ei tule?
Esialgu ei tule, sest nagu ka Sasslantise enda lehekülg, ei ole need orienteeritud kasuteenimisele, seda ühelt poolt, teiselt poolt ei tohi seal ka praegu reklaami teha. Mis tulevikus saab, veel ei tea, arvatavasti tuleb liitumine Google adsense programmiga.

Ps: Kasutada soovitan Firefoxi, tõsiselt.. IE6, mida sai testitud, ei tea tänapäeva asjadest ikka mittemidagi, IE7’ga ei hakanud vaeva nägemagi..
Pps: kui juhtuvad tulema vead seoses andmebaasiga (ühendus katki..) siis “ei paanikale!” – viimasel ajal on sql serveriga suhtlemine pisut kalanud

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: