Blogeye uudiseid

Blogeye arendus ei ole vahepeal seisma jäänud, kuigi, tuleb tõdeda, et aega arendusteks on aina vähem ja vähem. Mis siis viimasel ajal on juhtunud.

Kõigepealt see lisa, et Sasslantise laulusõnade leht ning BlogEYE sai lülitatud Google Analytics’i valvsa pilgu alla. Esimese kahe päevaga on juba midagi kogunenud, aga esimese kokkuvõtte teeks umbes kuu aja pärast.

Teine uuendus : viimasel ajal on sagenenud libaregamised. Ära tunneb neid selle järgi, et esiteks on nad aktiviseerimata, teiseks on nende nimed Eesti mõistes täiesti mõtetud ning kolmandaks on näha nende suvaliste nimede seas korduvaid mustreid. Küsimus mis tekib – milleks üldse libaregamised? BlogEYE kaudu ei ole pärast võimalik midagi sellise moel edasi saata et seda võiks kasutada spämmimise eesmärkidel näiteks. Küll aga võib kahtlustada seda, et selliseid libaregamisi tehakse mailiaadressi kättesaamiseks – tuleb ju teavitus mingilt aadressilt…
Igaljuhul sai BlogEYE registreerimislehele lisatud CAPTCHA pilt
BlogEYE CAPTCHA

Sai ise testitud ja proovitud, tähed peaks jääma igaljuhul loetavad ning arusaadavad. Samuti sai captchale lisatud randomiga blogeye nimetus, võimalik, et hiljem hoopis URL, et vältida võõrastel saitidel selle näitamist.

Viimase asjana – parandatud sai BlogEYE töökiirust – optimiseeritud sai viimaste sissekannete leidmist, igaljuhul tulemusena avaneb esileht kordi kiiremini.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: