Piiks-piiks, ja …

Piiks-piiks ja raha tuleb
See on kõige klassikalisem “piiks-piiks” tehnika. Saadad sms, oled hoolimatu, lased asjad käest ja lõpetad vanglas. Maja võetkase käest, lapsed pannakse lastekoduse.. nagu need asjad käivad.

Piiks-piiks ja võlg tuleb
Erineb “raha tuleb” piiks-piiksust sellevõrra, et raha ei tulegi, küll aga võlg. Saadad sms’i soovitud võla suuruse ja oma arveldusarve numbriga ning soovitud võla koguses kantakse siis pangaarvelt raha maha. Sobib tänapäeva kiirustavale inimesele kellel ei ole aega enam isegi raha kulutada, küll aga tunneb puudust ühtsustunde järele, mis võiks siduda teda sõpradega, kes vaevlevad sms-võlgades.

Piiks-piiks ja õlle tuleb
Loomulikult – sobib noortele, üliõpilastele, kolkasolijatele jne. Teenuse teeb meeldivaks see, et ennast ei pea palju liigutama – keset jalgpallimängu, televiisori ees istudes, saadad aga sms soovitud koguse ja margiga ning piiks-piiks – õlle tulebki:) Tehnoloogiline teostatavus – küllap see päev tuleb.

Piiks-piiks ja roheline tuleb
Idee sai alguse sellest, et sms’iga saab tellida spordirajale valgustust. Miks mitte lisada linnal analoogne teenus fooridele? Saadad sms vastavale numbrile ja roheline tuleb. Võimalik, et segaduste vältimiseks oleks vaja sms’ile lisada ka foori number, aga see selguks analüüsi käigus juba. Kui foorile tuleb palju konkureerivaid sms’se, siis võidab see suund, kummalt poolt rohkem on sms’e saadetud.
Aga see pole veel kõik. On ekstra sms’i number, kuhu teate saates satub kohe rohelisse lainesse!
Linnavalitsuse kassasse võiks antud teenus kenakese kopika teenida.

Lisatud 12:12
Piiks-piiks, ja uni tuleb
Kannatad unehäirete käes? saada sms ja ei tundigi uneta! Hoiatus, liiga palju sms’sse saates võib sattuda koomalaadsesse seisundisse.

On sul midagi lisada?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: