Sasslantise laulusõnade andmebaas kolitud

Heal meelel annan teada, et peale aasta(te) pikkust unistamist, ohtrat pongestamist ning mitu päeva kestnud katseid on lõpuks eesti üks suurimaid (ma tegelikult ei tea siiamaani mis juhtus lyrics.ee saidiga, oskab keegi midagi öelda?) laulusõnade andmebaase kolitud omaette serverisse ning oma doomeni alla – http://sasslantis.ee/

Tavakasutajale on kättesaadav veelgi minimalistlikum kasutajaliides, ent see peaks kõigi eelduse kohaselt olema ajutine – uue kujundusega läheb veel aega. Siiani on põhiline vaev olnud administreerimisliidese programmeerimise ning andmebaasi konvertimisega. Uues versioonis on kõige suurem muudatus otsing – kui vanasti otsiti lihtsalt sisestatud teksti kui alamsõnet, siis uus otsing töötab indeksite peal.

Lähipäevil/nädalail proovin järjest lisada ka elementaarsed funktsioonid (registreerumine, laulude lisamine), tuua üle vanast baasist naljanurga ning teha ettevalmistused suurema grupi inimeste baasi haldajateks tegemiseks.

Advertisements

2 thoughts on “Sasslantise laulusõnade andmebaas kolitud

  1. mingi valemiga oli Andre kommentaar täitsa kahe silma vahele jäänud. Uuendusi on nüüd juba lisatud omajagu (päris palju neist muidugi ka adminiliidesesse mida laiemad massid veel kasutada ei saa), ja plaanis on veel palju palju asju, aga kuidas jõuab, eks seda näeb. Esmajärjekorras elementaarsed asjad ning see järel asjalikumad lisad.
    Huvitavuse osas muidugi on keeruline, juba on näha, et mõned tahavad ühte, teised teist, tuleb leida mingi kuldne kesktee:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: