Fotojaht: Varjud

Siia jahti sobib ka täpselt üks pilt

originaalpostituses pealkirjaks “Walkin’ home”

Advertisements

13 thoughts on “Fotojaht: Varjud

 1. ou, pisut creepy… selline tunne, et jookseks ruttu koju ja veaks ukse kinni, keegi kõndis seal äärelinna tänava tunnelis

  meeleolu on aduv.

  • Tänud kommentaari eest 🙂
   Tol õhtul komberdasime sõpradega saunast koju, ma mõned sammud tagapool ning muudkui klõpsisin. Tulemus – palju head materjali 🙂

 2. See on väga suurepärane pilt, kui ma siin viimasel ajal olen käinud mööda veebi ja virisenud, et natuke seda-ja-toda-ja-saabki-impressionismi, siis siin ei ole midagi ütelda. Suurpärane valgusemäng ning õhtusoojuskülmuse ja seltskonnatunde edasiandmine. Kas creepy või hoopis armas, sõltub sellest, mida keegi oma õhtutes teeb.

  • Tänud!
   Ja mõelda vaid, et sellist väärt kraami on öised tänavad täis, tuleb lihtsalt käia ja üles noppida 🙂

 3. tänud tänud,
  ja mis puutub irwhamba kommentaari – see on päris mõnus kui pilt vestma hakkab, või nagu ma ise teinekord ütlen – pilt kõnetab. Mõnega on niii, et pildi tegemisel on sellest pildist plaan üks asi välja aretada ja nii läheb, teisega aga nii, et hakkad aretama samas kui pilt hoopis midagi muud räägib ja kõik muu hakkabki lõpuks vale tunduma 🙂 (Tartu Peetri kiriku aias on mul trepi pilt näiteks selline, kus lõpptulemus asendus lõpuks algse idee asemel juhusliku “veaga” ning see tundus nii õige, et nii jäigi)

 4. Ma nyyd muidugi lugesin selgitava kommentaari saunaskäigu kohta ära…see ei muutnud midagi halvemaks, vastupidi, pildi nimi olekski vöinud olla Mehed tulid saunast, sest lausa on tunda, kuidas sauna kuumus lainetena nende ymber rullub. Meenutab midagi termokaameras nähtust, ymberpöördult muidugi, sest sellel on soojemad kohad heledamad. Aga tunne on sama.

  • 🙂 tänud!
   Mis kommentaari postitamisse puutub, siis see esimene oli tõesti spämmiks läinud ning minu seadistustes nõuavad ka enamus kommentaare ülevaatamist (ehk siis fotojahi linkide jätkuks, see süsteem ilmselt on piisavalt ebamugav kasutamiseks praegusel kujul)

   • Lugu on selles, et mul oli aastaid tagasi WP konto, tähendab on siiani, aga ma olen pw unustanud ja WP on tahtnud, et ma tema blogisid kommiks sisselogitult. Igatahes midagi läks kogu aeg konflikti, kuni tegin kommimiseks uue meiliaadressi ja koduka linki ei lisa, siis saan ka WP olevaid blogisid kommida. Vöi siis peab WP omanik mind eraldi seadistama, et spämmi ei läheks.
    Kuidas seda teha, ma ei tea, ilmselt IP järgi(?), sest siis vöin yksköik mis profiiliga ja veebilehe lingiga kommimas käia.

   • See on üks peen timmimine – mul näiteks on lubatud “anonüümsed” postitajad (ehk sisestada tuleb lihtsalt nimi ja epost), pole linnukest et admin peaks alati kinnitama ning on linnuke “comment author must have prev. approved comment” ning sellele kõigele rakendatakse veel akismet. tulemus on täitsa ok – nagu näed isegi siis sinu viimane kommentaar ilmus otse juba lehele, ehk “püsiklientuuril” peaks olema elu täitsa lihtne ning mugav. Osadel on kommimine karmimaks keeratud – kõike modereeritakse ning peab olema registreerunud jne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: